Vepril jäi mänguskoor avamata
22.02.2019 13:34

Ja nii tuli 2 grupi 3 ringi mängus Mark Winneri vastu leppida paratamatu 0:2 kaotusega. Vastastel õnnestus oma tehniline paremus maksma panna avakolmandikaja eelviimasel mänguminutil, kui see Rubjuki (Sudarev) viskest 1:0 võideti. Sarnaselt mängiti ka teine kolmandikaeg, kus Gaponovi viskest läks Mark Winner 2:0 juhtima ja selle tulemusega ka mängu võitis. Kuna Vepri ründemäng oli seekord täielikult roostes, siis isegi auväravani ei jõutud.
Loe edasi

 
Dragons 2 sai kaheväravalise võidu
22.02.2019 13:19

Kui tulemusega 2:0 HHL MV 3grupi 6-10 koha mängus alistati Kakumäe Kullid. Oma napp paremus pandi maksma avakolmandikajal, kui Aleksandr Smirnini (Tserjukanov) ja Nikita Nikolaevi (Ussovi) visetest käis litter Kullide väravas. Kuna teisel kolmandikajal väravaid ei visatud, jäigi tagajärg 2:0 Dragons 2 võidutulemuseks.
Loe edasi

 
Vipers sai kindla 6:1 võidu
21.02.2019 22:01

Alistades selle tulemusega 2 grupi 3 ringi mängus HK Purikad ja seda viimaste koduväljakul Śkoda jäähallis. Kui esimesed mänguminutid lubasid tasavägist mängu ning 4-dal mänguminutil läksid Purikad Hirvelä (Viisut) viskest koguni 1:0 juhtima, siis edasine mängukäik kahjuks seda ei tõendanud . Enneolematu ja lausa uskumatu tõsiasi, et kui Purkad said 4.50 väljakul arvulise ülekaalu, siis litrid hoopis nende väravavõrku lendama hakkasid ja seda koguni 3 korral. 5.24 Zajatsilt üksikläbimurdest 1:1, 5.59 sama Habarovilt 2:1 ja 5.48 Kisselevitsalt (Habarov) 3:1. Edasine mäng oli ühte väravasse 7.32 Vassiljevilt (Zemskov, Sergei Teterjukov) 4:1 ja vaheajaks Zemenkovilt 5:1. Vaheajal oli Purikate treener Mihkel Võrang meeskonnale selgitanud kaitsemängu aabitsatõed ja see toimis. Purikad jäid küll kuni mängu lõpuni Vipersi pideva sure alla, kuid avakolmandikaja väravate sadu oli peatatud ja olgu siinjuures märgitud, et
Purikate väravasuul mängis väravavaht Touhche igati tasemel, päästes kõik, mis päästa andis.
Mängu lõpuminutitel õnnestus Vipersil siiski mänguskoori muuta, kui Kisselevitsi täpse söödu Popov väravaks ja Vipersi võidutagajärjeks 6:1 viskas. Kahjuks ka mängu teisel poolel seekord Purikate üksikud kontrarünnakud jäid viljatuteks.
Loe edasi

 
2:2 viik
21.02.2019 10:10

Fikseeriti Škoda jäähallis toimunud 1 grupi meeskondade Saku 1 ja HK Tiigrite omavahelise kohtumise lõpptulemuseks. Kuigi avakolmandikaja esimestel mänguminutitel jäid sakulased Tiigrite sagedamate kontrarünnakute laviini alla ja milledest meeskonna mängiv treener Stanislav Pankov (Kaidash) 6.35 ka väravaks realiseeris ja 10.31 viskas Kudrjavtsev (Vassiljev, Griśkun) Tiigrid juba 2:0 eduseisu, kuid Saku 1 ei murdunud. Kolmandikaja lõpuminutitel oldi mängus tagasi ja vaheajaks vähendas Nieminen (Valk, Kungla) Saku 1 meeskonna kaotusseisu 1:2-le. Sama tasavägiselt ja kohati ka tuliselt mängiti mängu teine pool, kus SAku 1 kontrarünnakud olid isegi ohtlikumad ja 23 mänguminutil õnnestus põhjamaade hokiharidusega Jussi Nieminenil mäng seisuks 2:2 viigistada.
Loe edasi

 
Võit viimasel mängminutil
21.02.2019 09:42

HHL MV 2 grupi kolmandas mängude voorus sai Saku 2 napi üheväravalise 3:2 võidu Sparta meeskonna üle. Tasavägiselt kulgenud mängus õnnestus Saku 2 avakolmandikajal 12.40 Sarapuu (Meriküll, Luht) visatud väravast 1:0 juhtima minna. Kohe teise kolmandikaja alguses 16.11 Bortnik (Pukkonen, Kovalevski) viigistas mängu ja kui mängitud oli 21.21 läks Sparta Abramovi (Fjodorov) viskest 2:1 juhtima, kuid mitte kauaks, sest juba 23.10 õnnestus Aedlal mäng seisuks 2:2 tasakaalustada. Ja 2:2 viigiseis püsis veel viimase mänguminutini, kuni 38 sekundid enne lõpusireeni Tihhomirovi (Sarapuu) ootamatust, kuid täpsest pealeviskest litter Sparta väravas ja turniiritabelis Saku duublil võidutagajärg 3:2 kirjas.
Loe edasi

 
T-Rex andis 3:0 eduseisu käest
21.02.2019 00:54

HHL MV 3 grupi 1-5 koha kohtumine Teliaga algas küll vahelduvate rünnakutega, kus T-Rex oli vastase kaitsetsoonis vastasest aktiivsem ning avakolmandikaja 9-dal mänguminutil õnnestus Toropainenil ( Niskala) T-Rex 1:0 juhtima viia ja selle tulemusega mindi ka vaheajale. Teise kolmandikaja algus oli T-Rexile paljulubav. Litri mängupanemisest oli möödunud vaid sekundeid üheksa, kui Pesonen-Toropaineni algatatud kombinatsiooni lõpetas Tuomisto täpse pealeviskega, kasvatades T-Rexi eduseisu 2:0-le ja 16.40 Käbi (Risto Alt) viskest juba 3:0. Selles eduseisus oldi, kui mängu lõpuni jäi veel minuteid seitse, siis aga kui võistluste määruste vastu eksinud Fomtsenkov oli karistuspingil, realiseeris Telia väljakul olnud arvulise ülekaalu Zomovi viskest väravaks, vähendades Telia kaotusseisu 1:3-le. Äkitselt oli T-Rexi mängijatel kiiruslikud omadused kadunud ja vastaste rünnakuid takistati vaid vea hinnaga aga see oli vesi Telia veskile. 24.25 kui T-Rex väljakul jällegi arvulises vähemuses, vähendas Paul Sorokin Telia kaotusseisu 2:3-le ja viimasel mänguminutil, T-Rexil karistuspingil Toropainen seadis Telia mängiv treener Marek Sorokin (Abel) võistlustabloole – lõpuvileks 3:3 viigi. T-Rex oli osanud kindla 3:0 eduseisu maha mängida ja leppinud 3:3 viigiga aga hea seegi.
Loe edasi

 
Zarjad Baltica sai 6:2 võidu
20.02.2019 10:34

Alistades selle tulemiusega 3 grupi 6-10 koha mängus Sparta 2 koosseisu. Sparta 2 õnnestus küll mängu alguses Bathurko (Hohlov) viskest 1:0 juhtima minna, kuid edaspidises mängus olid vastased aktiivsemad ning vaheajale mindi Kasperovitśi, Krugliku ja Aleksei Solovjovi visetest juba ZarjaD Baltica 3:1 eduseisus. Ka teine kolmandikaeg algas Sparta 2 Larjusini (Salnikov) poolt visatud väravaga, kes vähendas Sparta 2 kaotusseisu 2:4-le, kuid seejärel kuni mängu lõpuni kuulus mänguinitsiatiiv ZarjaD Balticale ja mille väravateks vormistasid Kruglik, Vesselov(Morozov) ja Obolenski (Vesselov) ning ZarjaD Baltica võidutulemus 6:2(3:1,3:1) ja jooksvas turniiritabelis 2 koht.
Loe edasi

 
Hülged üllatasid !
19.02.2019 23:33

Kui HHL 3 grupi 1-5 koha mängus alistasid grupi senise liidermeeskonna KJHK ja seda tulemusega 3:2(2:1,1:1). Tasavägiselt kulgenud mängus õnnestus Hülgetel avakolmandikajal, kui mängitud oli 8.08 Hussainovi üksikläbimurdest 1:0 juhtima minna ja kuigi juba 9.25 Vesterlund (Pilt) mängu viigistas, kuid 13.16 läksid Hülgedi Orlovi (Veveris) viskest vaheajaks 2:1 juhtima. Teise kolmandikaja avaminutil Demakov seadis jalule küll 2:2 viigiseisu, kuid edaspidises mängus otsustas Hülgete üksikute mängijate parem tehniline paremus ja 24.51 Kapaineni (Maibaum) viskest Hülged 3:2 juhtimas ja see jäigi Hülgete võidutulemuseks. KJHK meeskonnas andis tunda parima mängija Matthias Jarvare puudumine.
Loe edasi

 
Vepr sai napi 2:1 võidu
15.02.2019 12:58

Kui selle tulemusega 2 grupi 3 ringi mängus alistas teise koosseisuga mänginud HK Purikad ja seda
ootamatult tasavägiseks kulgenud mängus. Seda huvitav on see, et Purikad sõitsid jääle tunduvalt lahjema koosseisuga, sest põhimängijad (nimesid nimetamata) lebutasid samal ajal koduses miljöös televiisori ees. Kuna vastaseks oli grupi tugevam – Vepr, siis raske oli võitu loota, mängiti aga igati oma võimete piiril ja seda seekord isegi rohkem. Vepr läks küll kuba 3.06 Silantjevi (Gnatovski) viskest 1:0 juhtima, kuid edasi mängisid Purikad ja seda kuni lõpusireenini, kui võrdne võrdsega, kuigi mängijate individuaalne tehniline tase oli suuresti Vepri poolel. 7-dal mänguminutil õnnestus Aare Hommikul ( Aigro, Võssokov) mänguseis viigistada ja vaheajaks viigiseis 1:1 jäigi. Teise kolmandikaja alguses 16.56 õnnestus Lukanskasel (endisel Leedu meeste koondise mängijal) Lemeśi söödust Vepr 2:1 jutima viia, mis ka Vepri võidutagajärjeks jäigi.
Jaan Ahi
Loe edasi

 
Dragons 2 – ZarjaD Baltic 3:3 viik
15.02.2019 12:36

Tasavägiselt kulgenud 3 grupi 6-10 koha mängus õnnestus ZarjaDi meeskonnal küll teisel mänguminutil Baueri viskest 1:0 juhtima, kuid seejärel kandus mänguinitsiatiiv aktiivsemalt mänginud Dragons 2-ele ning juba 6.03 Aleksandr Smirnin (Smirnov) viigistas mängu. Avakolmandikaja lõpuminutitel õnnestus Dragons 2 12.16 Nikita Nikolajevi viskest 2:1 juhtima minna ning 13.14 kasvatas Ruslan Nikolajev (Aleksandr Smirnin, Brilon) Dragons 2 eduseisu 3:1-le. See, et hokimängus tuleb maksimaalselt mängida mängu viimaste sekunditeni on vana tõde ja seda tõestas ka ZarjaD meeskonna mängija Kasperovitś, kes vaid 5 sek. enne vaheaega vähendas kaotusseisu 2:3-le. Mängu teine pool möödus mõlema meeskonna vahelduvate, rünnakutega, kuni 20.23 Artjom Bauer) mängu seisuks 3:3 viigistas, mis jäigi mängu lõpptulemuseks.
Loe edasi

 
Kolmandat korda 3:1
14.02.2019 14:24

Tagajärg fikseeriti eile õhtul toimunud kõikides HHL MV kohtumistes. Selline tulemus fikseeriti ka pärast 2,5 kuuvahelist pausi (vahepeal toimunud liivakasti mänge) ka HHL meistrivõistluste 1 grupis, kus vastamisi olid Dragons 1 ja Saku 1 meeskonnad. Nii nagu eile toimunud varajasemates kohtumistes oli ka see mäng tehniliselt heatasemeline. Dragons alustas aktiivsemalt ja juba teisel mänguminutil läks Boroviku (Gleb Pivovarov) viskest 1:0 juhtima ja enne seda kui Saku 1 ründemäng käivitus, kasvatas Makarenkov (Abredaal) Dragons 1 eduseisu 2:0-le. Kolmandikaja lõpuminutitel mängis juba Saku 1 aktiivsemalt ja vahetult enne vaheaega
õnnestus Tarrastel, Kuuse ja Niemineni algatatud kombinatsioon väravaga lõpetada ja Saku 1
minimaalsesse 1:2 kaotusseisu mängida Tasavägiselt kulgenud mängu teisel kolmandikajal oli
mõlema meeskonna mängijatel raske väravaid visata ja seda eelkõige tänu väravavahtide Aleksei Arno ja Leet Mareki heale mängule. Saku 1 meeskonna mängus andis tunda meeskonna mängiva treeneri ja resultatiivsema mängija Kaupo Kaljuste puudumine. Kuni viimase mänguminutini tundus, et mängu teisel poolel jäävad väravad viskamata ja Dragons saab napi 2:1 võidu, kuid siis otsustas Saku 1 minna kuldkalakest püüdma, vahetades väravavahi kuuenda väljakumängija vastu. Kahjuks aga litri mängupanekul Dragons 1 kaitsetsoonis, lahtivise kaotati selle võitnud Dmitri Pivovarov söötis litri Levinile ja viimane lükkas selle vabal positsioonil olevale Borovikovile ning viimane saatis selle 28 sek. enne lõpusireeni Saku 1 tühja väravasse – Dragons 1 3:1 võidutagajärjeks.
Jaan Ahi
Loe edasi

 
Saku HK duubelmeeskond üllatas
14.02.2019 08:13

Kui eile õhtul Tondirabas mängis HC Vipersi vastu kui võrdne võrdsega, seda vaatamata sellele,et vastasmeeskonna ridades mängisid mitmekordsed endised Eesti meistrid: Roman Potsinok, Aleksei Zajats , Aleksei Ostaptśuk, Igor Habarov, Vadim Vogulkin, Vadim Volin, seekord puudus Dmitri Kisselevits ja vaatamata sellele, et vanuselt ollakse juba vanameistrite rollis. Vastasmeeskonnal mängijad küll igasuguste suuremate tiitliteta, kuid vanuselt tsipa nooremad. Avakolmandikajal lõid mõlemad meeskonnad küll ridamisi väravate võimalusi, kuid sihile jõudis vaid 10.38 Aedla (Maaniit, Sarapuu) täistamus ja nii oli vaheajaks Saku 2 1:0 eduseisus. Kohe teise kolmandikaja esimesel mänguminutil, nähes et päris hokimeestest suurt asja ei ole võttis mängu enda peale meeskonda kuuluv endine 8 kordne Eesti jalgpalli meister, tunamulle 50 juubeliaasta ületanud jallgpallistaar Sergei Bragin. Teisest kolmandikajast oli mängitud sekundeid 53, kui Bragin (Zernov, Semjonov) mänguseisu viigistas ja vaid 21 sek. hiljem ka 2:0(Semjonov, Habarov) eduseisu viskas.
Saku 2 vastas küll sellele omapoolsete kontrarünnakutega, kuid kuna mängijate pealevisked olid Vipersi väravasuul mänginud Ostaptsukile taskukohased, siis mänguskoor ei muutunud. Eelviimasel mänguminutil suutis Habarov siiski Vipersi hokimeeste au päästa, kui litri kolmandad korda Saku 2 väravasse viskas, mis ka meeskonnale 3:1 võidu kindlustas. Meeskondade koosseise võrreldes – Saku duublilt igati korralik partii. Jaan Ahi
Loe edasi

 
Kullid pidid tunnistama ZarjaD Baltica 3:1 paremust.
13.02.2019 23:14

HHL 3 grupi 6-10 koha mängus jäid Kullid avakolmandikajal vastaste pideva surve all ja 10.37
läks Zarjad Edrian Griśkuni (Slobodenjuk, Jevgeni Kotskin) viskest 1:0 juhtima ja12.50 Zarjade
tehniliselt parimalt mängijalt Edrian Griśkunilt (Slobodenjuk) ka 2:0. Kuna Kullide üksikud kontrarünnakud ZarjaD kaitsetsoonis lõppesid vaid litri kaotamisega, siis vaheajale mindigi ZarjaD Baltica 2:0 eduseisus. Mängu teine pool oli tunduvalt tasavägisem, Kullid olid rünnakutel aktiivsemad ja lõid ridamisi väravavõimalusi ja lõpuks 22.58 õnnestus Juurmal (Kligenberg) kaotusseis 1:2-le vähendada. Viimasel mänguminutil vahetati väravavaht Reigo Lipp kuuenda väljakumängija vastu ning mindi viigiväravat viskama, kuid Zarjad värava all kaotati litrri lahtivise ja nüüd ei olnud Aleksei Solovjovil probleemiks see Kullide tühja väravasse võidutagajärjeks 3:1 visata.
Loe edasi

 
Vennad Paul ja Marek Sorokinid panid liidermeeskonna paika
13.02.2019 13:16

Eile õhtuses Tondiraba jäähallis toimunud HHL 3 grupi 1-5 koha mängus üllatas Telia meeskond, kui võitis grupi tugevamat T-Rexi ja seda tulemusega koguni 6:1 (2:1,4:0). Kes praktiliselt T-Rexi kogu mängu ära rikkusid ja suureskoorilise võidu sepistasid – need olid Telia Sk
mängijad nr.11 Paul Sorokin ja nr.30 all mängiv vend Marek Sorokin, kes osalesid kõikides Telia poolt visatud litritesajus visates kokku 6 võimalikust – 5 väravat + 5 resultatiivset söötu. Juba avakolmandiku alguses, kui mängitud oli 3.08 söötis Paul väravatagant litri T-Rexi väravakasti, kust viimase väravavaht Lausmaa selle oma väravasse kaaperdas ja Telia 1:0 eduseisu mängis.
50 sek. hiljem tõestas Paul Sorokin, et õnne peale loota ikkagi ei saa vend Mareki söödust kasvatas Telia eduseisu 2:0-le. Edasine avakolmandikaja mäng möödus vahelduvate rünnakutega ning, kus ka T-Rex omas häid väravatevõimalusi, kid sihile jõuti vaid 6.sek. enne vaheaja signaali, kui Käbi (Risto Alt) arvulisest ülekaalust vaheajaks T-Rexi kaotusseisu 1:2-le vähendas Teise kolmandikaja alguses 17.27 kasvatas Zomov (Paul Sorokin, Marek Sorokin) Telia eduseisu 3:1-le. Sellel seisul T-Rexi kollektiivne mäng lagunes. Korduvalt jäeti oma kaitsetsoonis vastasmeeskonna mängijad vabaks ja nüüd näitasid vennad Sorokinid, mida noorpõlves oli hokitreeningutel omandatud ja mis eelnevates mängudes alati välja ei tulnud. 21.54 Marekilt 4:1, 22.03 Paulilt (Marek) 5:1 ja 23.58 jällegi Marekilt (Sarap, Paul Sorokin) juba 6:1. Viimastel mänguminutitel püüdsid T-Rexi soomlastest mängumehed Valtteri Tuomisto, Eetu Teerioja, Wille Toropainen ja Tommi Pesonen kaotusseisu küll parandada, mängides kordades headele viskepositsioonidele, kuid Telia väravasuul suguvend Mikko Kauppi värav jäi lukku ja seda mängu lõpuni ja nii oli Telia saanud lõpuvile kõlades uskumalt suure ja kindla võidu.
Loe edasi

 
KJHK sai üheväravalise võidu
13.02.2019 01:02

Kui väga tasavägiselt ja mõlemapoolsete väravate võimalustega kulgenud mängus alistas HHL uustunuka Dark Vepri tulemusega 3:2(1:1,2:1). Avakolmandikajal, kui mängitud oli 11.51 õnnestus Dark Vepril Korśunovi viskest 1:0 juhtima minna, kuid vaid vähem kui minut hiljem 12.35 Jarvare (Larents) seadis jalule 1:1 viigi ning kuna rohkem väravaid ei visatud jäi vaheajaks tabloole sama 1:1 viik. Teisel kolmandikajal, kui mängitud 22.43 õnnestus Dark Vepril Ratsenko üksikläbimurdest jällegi juhtima minna 2:1. Sama saatus , mis avakolmandikajal tabas Dark Veprit selles mängus juba teistkordselt, kui vaid 27 sek. hiljem 23.10 seekord Jarvare söödust Larents mängu seisuks 2:2 viigistas. Sama minuti 51 sekundil harva KJHK koosseisus mängival Tarmo Russil (Vahemets) õnnestus litter kolmandat korda Dark Vepri väravasse visata ja mis jäigi KJHK võidutulemuseks.
Loe edasi

 
T-Rex sai ülekaaluka võidu
12.02.2019 10:19

Kui HHL 3 gruppi 1-5 koha mängus tulemusega 8:0 (4:0,4:0) alistas Hülged. Olles kogu mängu jooksul vastasest igas mänguelemendis parem, mindi juba avakolmandikaja 4-dal mänguminutil Tumisto (Tuulas) viskest 1:0 juhtima ja juba 6.04 Fomtsenkolt (Bastig) 2:0 ning minut hiljem Toropainenilt (Tuomisto, Tuulas) 3:0. Vaheajale mindi Käbi (Tiidus, Alt) visatud väravast T-Rexi 4:0 eduseisus. Analoogselt kulges ka mängu teine pool, lahtiviske võitnud Risto Alt söötis litri Tiidusele, viimase kiire tribling, täpne pealevise ja T-Rexi 5:0 eduseisus. Teistkordselt, vähem kui minut hiljem Käbilt (Risto Alt) juba 6:0. 26-dal mänguminutil kasvatasid Tuomisto ja Risto Alt (Tiidus) 30 sekundi jooksul T-Rexi võidutagajärjeks 8:0. Kuna Hülgetele nende ründemängus sõnaõigust ei antud jäi neil seekord mänguskoor avamata.
Loe edasi

 
Vaid kohati
08.02.2019 11:53

Suutsid Purikad Tondiraba jäähallis HHL MV 2 grupi mängus Spartale võrdsed vastupanu osutada ja seda põhjusel, et avakolmandiaja lõpu ja teise kolmandikaja avaminutitel oma kaitsetsoonis lubati Spartal liialt vabalt tegutseda ja mis panid Purikad vahepealseks ajaks mitte ainult sulama vaid lausa tilkuma. Avakolmandikajast oli mängitud 12.40 kui Bortniku (Nikolaev) viskest läks Sparta 1:0 juhtima ja 13.40 vaheajaks Ossipenkovilt (Baranin) 2:0. Kuna ka teise kolmandikaja alguses Purikad kaitsemängule erilist tähelepanu ei osutanud, siis Sparta aina ründas, viskas ja tabas 16.16 Nikolaevilt (Bortnik) 3:0, 16.46 Baraninilt (Abramov) 4:0, 18.04 Nikolaevilt (Bortnik, Pukkonen) 5:0 ja 21.38 Ossipenkolt 6:0. Olgu märgitud, nimesid nimetamata,
et Purikad ka seekord ei olnud Tondirabas oma tugevamas koosseisus, sest tundub, et meeskonna deviis on, et tähtis pole võit – vaid osavõtt ! Ja seda ei saa pahaks panna, sest tegelikult Harrastajate Hokiliiga meistrivõistlused ongi rohkem tervisespordi, kui võistluspordi üritus, millest paljud osavõtvad klubid pole siiani kahjuks arusaanud.
Jaan Ahi
Loe edasi

 
Kui ise väravaid ei viska, teevad seda vastased.
07.02.2019 08:45

Ja juhtus see ka eile Śkoda jäähallis toimunud Saku 2 meeskonna ja Mark Winneri vahelises mängus. Avakolmandiku kiiretempolises ja vahelduvate rünnakute ja väravate võimalustega mängus jäi mänguskoor avamata ja seda eeskätt mõlema meeskonna väravavahtide heale mängule. Mängu teisel poolel muutus Mark Winneri ründemäng aktiivsemaks ja 17.01 mindi Mashkovi ( Tsebotarjov) viskest 1:0 juhtima ja 20.44 Detotsenkolt (Potapov, Rubjuk) 2:0.
Sakulaste reaalsena tundunud väravavõimalused nurjas Mark Winneri väravasuul Mario Linde järjekordselt suurepärane mäng. Kuna rohkem väravaid ei visatud, siis Mark Winneri võidutagajärjeks 2:0(0:0, 2:0) jäigi.
Loe edasi

 
Superüllatus Tondiraba jäähallist !
06.02.2019 00:26

Eile HHL MV 3 grupi 1-5 koha mängus üllatas Dark Vepr, kui tagajärjega 4:3(1:2,3:1) võitis turniiri- tabelis KJHK võrdselt 19 punktiga jagava liidermeeskonna ja seda väga tasavägiselt kulgenud mängus. Mäng algas T-Rexile paljulubavalt, kui juba teisel mänguminutil mindi Risto Alti (Käbi, Tiidus) viskest 1:0 juhtima. Vastaste kiirest kontrarünnakust Lissovski (Korsunov) küll viigistas, kuid edaspidises mängus T-Rexi kerge mänguline ülekaal püsis ja mille ka Tuomisto (Teerioja) väravaks realiseeris ja nii mindi vaheajale T-Rexi 2:1 eduseisus. Vahelduvate rünnakutega alanud teise kolmandikaja alguses väravaid ei visatud, kui mängitud oli 20.08 õnnestus Korsunovil (Najdjov, Uruśev) 2:2 viik jalule seada. Mängitud oli 22.48 kui Vetrennikov (Filipjev) viis T-Rexi 3:2 juhtima. Kuid viimastel mänguminutitel otsustas Dark Vepri parem füüsiline ettevalmistus ning 26.04 õnnestus Najdjonovil mäng seisuks 3:3 viigistada ja eelviimasel mänguminutil Korsunovil ka Dark Vepri võiduvärav visata. Siinjuures olgu märgitud, et kümmekond päeva tagasi oli T-Rex sama vastase alistanud tagajärjega 6:1.
Loe edasi

 
Hülged pidid leppima napi 2:3 kaotusega.
05.02.2019 17:48

Kui tasavägiselt kulgenud mängus pidid tunnistama Telia üheväravalist paremust. Esimesel mängukolmandikul läks Telia, kui mängitud oli 8.10 Hauvala (Paul Sorokin, Dmitri Zomov) viskest küll 1:0 juhtima, kuid juba 10.50 Spoda viigistas ja nii jäigi vaheajaks tabloole 1:1 viik. Teisel kolmandikajal ründas Telia aktiivsemalt ja nii õnnestus 17.15 Abelil, Kase ja Paul Sorokini algatatud kombinatsioon lõpetada väravaga ja Telia 2:1 juhtima viia. Telia surve jätkust 25.10 Toomas Sertilt (Kristjan Sert) 3:1. Viimastel mänguminutitel olid juba Hülged ründavamaks pooleks ning 3 min. enne lõpusireeni vähendas Kappainen (Jaanus Talja) küll Hülgete kaotusseisu 2:3-le, kuid kiiresti tiksunud lõpuminutid viigiväravat ei lubanud.
Loe edasi